● яσ¢κeя   τeam ●
Merhaba misafir!Foruma hoşgeldiniz.Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın ya da kayıt olun.

Join the forum, it's quick and easy

● яσ¢κeя   τeam ●
Merhaba misafir!Foruma hoşgeldiniz.Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın ya da kayıt olun.
● яσ¢κeя   τeam ●
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayley Kerrang Röportajı [Temmuz]

2 posters

(: Hayley Kerrang Röportajı [Temmuz]

Mesaj tarafından Dream Cuma Tem. 11, 2008 2:15 pm

-En son ne zaman karnın yarılana kadar güldün?
Hayley: Çok fazla gülerim. Gülmeyi de çok seviyorum. Çok komik arkadaşlarım var ve gruptakiler de gayet eğlenceli. En son bu sabah zac sandalyeyle cinsel ilişkiye girerken çok gülmüştüm. Bu tarz objelerle böyle şeyler yapmaktan zaman zaman hoşlanıyor.

-En son ne zaman birine büyük bir iyilik yaptın?
Hayley: Bir arkadaşımın grubuyla yaptığı bir şovun videosunu youtubeda buldum. meşhur falan değiller ama bu onlar için yeniden birleşme konseri gibi birşeydi. Vidyonun sahibi, tüm setin yüksek kalitede DVDsine sahip olduğunu söyledi, o yüzden ben de ona e-mail atıp bir tane aldım ve onu arkadaşıma göndereceğim.

-En son ne zaman ağladın?
Hayley:Oh, yaklaşık bir hafta önce. En yakın arkadaşım ve oda arkadaşım nişanlandığını söyledi. ve çok sevinmiştim. O'na, gözlerimden mutluluk yaşları akarak "Evet, bu inanılmaz." dedim.

-En son ne zaman yapmaman gerekn bir şeyi yaptın?
Hayley: Abi, hatırlamıyorum. Oh, sanırım bu o kadar da kötü bir şey değil ama, eskiden restoranlarda yer bulabilmek için grubu kullanırdım. Şöyleydi: "Hey, soundchecke zamanında gitmeliyiz ve geç kalamayız, o yüzden bize hemen bir masa bulun. " Böyle davrandığım için kendimden çok utanmıştım çünkü bu tür şeylerden nefret ederim. Ama artık biraz komik geliyor.

-En son ne zaman birine “seni seviyorum” dedin?
Hayley: Büyükanneme. 10 dakika önce onu aradım. Ailemle her gün konuşmaya çalışıyorum.

-En son hangi sınava girdin?
Hayley: Warped Tour’dayken Nashville’e gittik. Belmont Koleji’nde SAT sınavına girdim. Çok komikti çünkü hiç çalışmamıştım ve okula neredeyse 6 altır gitmiyordum bu yüzden de sınavdakilerin çoğunu bilmiyordum. Ama herkes sınavı bitirene kadar sınıftan çıkılmıyor o yüzden baya boş vaktim olmuştu. Josh, Fences’in melodisini yeni yazmıştı, ben de sınav kağıdının üstüne sözlerini yazdım ve sınav sonuna kadar ezberlemeye çalıştım.

-Hayatının sonuna kadar birlikte olmak isteyeceğin son kişi kim?
Hayley: Ay, bunun güzel olmasını istiyorum! Bunun iyi bir cevabı olmalı çünkü eminim pataklamak için yanıp tutuştuğum biri vardır. Galiba Misery Business’dan bahsediyorum – Bayan Misery (şarkıdaki kız) biraz garip olurda, aslında..”

-Ölmeden önce son kez dinlemek istediğin şarkı?
Hayley: Bu zor bir soru oldu. Ya duygusal olucak ya da sert. Sanırım New Found Glory’den Vegas’ı tercih ederdim.

Kaynak : ParamoreTR
Dream
Dream
EmekLi
EmekLi

Kadın
Ikizler Domuz
LakaP : Rockergirl...Emir Kulu,süslü xD
Uyarı :
Hayley Kerrang Röportajı [Temmuz] Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Hayley Kerrang Röportajı [Temmuz] Right_bar_bleue

Aktiflik Puanı :
Hayley Kerrang Röportajı [Temmuz] Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Hayley Kerrang Röportajı [Temmuz] Right_bar_bleue

Ruh Hali : Hayley Kerrang Röportajı [Temmuz] Asik10

http://www.rockerteam.yetkin-forum.com

(: Geri: Hayley Kerrang Röportajı [Temmuz]

Mesaj tarafından So Salı Tem. 22, 2008 12:49 am

1. Guzel Bir Paylasım.:!
So
So
EmekLi
EmekLi

Erkek
Uyarı :
Hayley Kerrang Röportajı [Temmuz] Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Hayley Kerrang Röportajı [Temmuz] Right_bar_bleue

Aktiflik Puanı :
Hayley Kerrang Röportajı [Temmuz] Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Hayley Kerrang Röportajı [Temmuz] Right_bar_bleue

- Similar topics