● яσ¢κeя   τeam ●
Merhaba misafir!Foruma hoşgeldiniz.Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın ya da kayıt olun.

Join the forum, it's quick and easy

● яσ¢κeя   τeam ●
Merhaba misafir!Foruma hoşgeldiniz.Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın ya da kayıt olun.
● яσ¢κeя   τeam ●
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yumurtanın İçinden Yumurta Çıktı

5 posters

(: Yumurtanın İçinden Yumurta Çıktı

Mesaj tarafından CrazY..* Çarş. Tem. 16, 2008 10:37 pm

Şırnak'ın Cizre ilçesinde bir tavuk yumurtasının içinden başka bir yumurta çıktı.Boş zamanlarında evinde beslediği tavuk ve horozlarla ilgilendiğini belirten Nesim Dağlı, yumurta içinde yumurta bulunduğuna ilk kez şahit olduğunu söyledi. Dağlı, "Öğle yemeği için eve geldiğimde tavuk kümesinden çok garip sesler geldiğini duydum. Bir süre umursamadım ancak sesler devam edince merak edip kümese girdim. Her şey normaldi. Sesi kümesteki tavuklardan birinin çıkardığını gördüm ve yemeğimi yemek için tekrar eve döndüm. Ancak, tavuktan gelen anormal seslerin devam etmesi üzerine kız kardeşlerimden kümesin yanında nöbet tutmalarını istedim. Kısa süre sonra kardeşlerim, beni çağırıp tavuğun yumurtlayacağını söylediler. Ben de merakla tavuğun yumurtlamasını bekledim. Tavuk yumurtlarken yanındaki diğer tavuk da hemen yumurtayı gagasıyla kırdı ve tavuk ancak bu şekilde yumurtlayabildi. Bir de baktık ki, tavuğun yumurtası hindi yumurtasının neredeyse iki katı ve içinde de başka bir yumurta var. Çok şaşırmış haldeydim. Hemen durumu babama anlattım. İlk etapta inanmadı ama yumurtayı görünce o da çok şaşırdı. Cizre'nin alimlerine ve ileri gelenlerine de anlattım, onlar da ilk kez böyle bir şeye rastladıklarını söyledi" dedi.
CrazY..*
CrazY..*
Acemi Rocker
Acemi Rocker

Uyarı :
Yumurtanın İçinden Yumurta Çıktı Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Yumurtanın İçinden Yumurta Çıktı Right_bar_bleue

Aktiflik Puanı :
Yumurtanın İçinden Yumurta Çıktı Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Yumurtanın İçinden Yumurta Çıktı Right_bar_bleue

(: Geri: Yumurtanın İçinden Yumurta Çıktı

Mesaj tarafından RockeR* Perş. Tem. 17, 2008 6:05 pm

Vay be Allah'ın hikmeti ne diyelim.
RockeR*
RockeR*
Rocker Team Admin
Rocker Team Admin

Erkek
LakaP : Rocker ☻
Uyarı :

Aktiflik Puanı :
Yumurtanın İçinden Yumurta Çıktı Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Yumurtanın İçinden Yumurta Çıktı Right_bar_bleue

https://rockerteam.yetkin-forum.com/

Mesaj tarafından .:: ' NaZ ' ::. Cuma Tem. 18, 2008 4:40 pm

Haha süpermiş yazık o tavuga ya xDD
.:: ' NaZ ' ::.
.:: ' NaZ ' ::.
EmekLi
EmekLi

Kadın
Başak Keçi
LakaP : кızıℓ кяα¢кєя
Uyarı :

Aktiflik Puanı :
Yumurtanın İçinden Yumurta Çıktı Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Yumurtanın İçinden Yumurta Çıktı Right_bar_bleue

Ruh Hali : Yumurtanın İçinden Yumurta Çıktı Images12

Mesaj tarafından Chaz Ptsi Tem. 21, 2008 8:03 pm

Şaşırdım Big Grin

Chaz
Chaz
!! Broken !!
!! Broken !!

Kadın
Terazi Domuz
Uyarı :

Aktiflik Puanı :
Yumurtanın İçinden Yumurta Çıktı Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Yumurtanın İçinden Yumurta Çıktı Right_bar_bleue

Ruh Hali : Yumurtanın İçinden Yumurta Çıktı Mutlu10

Mesaj tarafından Rock'n Roll Çarş. Tem. 30, 2008 10:28 am

Çok garip. :eek: Ama olan tavuğa oldu. crying
Rock'n Roll
Rock'n Roll
EmekLi
EmekLi

Kadın
Koç Domuz
Location : Nerde Olduğum Önemli Değil. Yeterki Rock'çı olayım. ^^
LakaP : Sonicdeniz
Uyarı :

Aktiflik Puanı :

- Similar topics