● яσ¢κeя   τeam ●
Merhaba misafir!Foruma hoşgeldiniz.Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın ya da kayıt olun.

Join the forum, it's quick and easy

● яσ¢κeя   τeam ●
Merhaba misafir!Foruma hoşgeldiniz.Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın ya da kayıt olun.
● яσ¢κeя   τeam ●
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Küçük Kızın Kanlı Gözyaşları

2 posters

(: Küçük Kızın Kanlı Gözyaşları

Mesaj tarafından Chaz Çarş. Ekim 01, 2008 11:52 am

Gözlerinden kanlı yaş akan 13 yaşındaki Hintli kızın durumu doktorları bile şaşkına çevirdi.

13 yaşındaki Twinkle Dwivedi, cildinde herhangi bir kesik ya da yaralanma olmadan sürekli kan kaybediyor.

Gözlerinden, burnundan, saç derisinden kan gelen talihsiz Dwivedi'nin
bazen sabahları uyandığında gözlerinden akan kurumuş kanlı yaşlar
olduğunu belirten anne Nandani Diwedi (42) "Biz batıl inançlı insanlar
değiliz ama çok büyük ümitsizlik içindeyiz. Tapınaklara, camilere,
kiliselere gittik ama hiç bir şey ona iyi gelmedi" diyor.

Hintli doktorlar küçük kızın durumunun trombositleriyle ilgili olağanüstü bir durum olduğuna inanıyor.
Küçük kızın kanının sulu ve kırmızı şarap renginde olduğunu belirten doktorlar, henüz sorunun çözümüne ulaşabilmiş değil.

Daily Mail'in haberine göre İngiliz doktorlar ise Twinkle Dwivedi'nin sağlığına çözüm bulmak için teklifte bulunuyor.

12 yaşındayken ansızın kanamaları başlayan Twinkle, günde 5 ile 20 defa kan kaybediyor.
Başından kan geldiğinde kafasını çok ağır hissettiğini belirten küçük
kız, okulda yaşadıklarını ise şöyle anlatıyor: "Eskiden her kanamada
ağlıyordum ama şimdi sesiz kalıyorum. Okulda kimse yanıma gelmek
istemiyor."
Twinkle daha önce bir okuldan 'garip durum' nedeniyle atılmış bir diğeri ise bu durum nedeniyle ona eğitim vermeyi reddetmiş.
Kan kaybı yüzünden zayıf bir bünyeye sahip olan Twinkle, son derece izole bir hayat yaşadığı için de depresif durumda.
Twinkle'ın 21 yaşındaki ablası Parul ise kardeşinin hastalığına doktorların çözüm bulması için hergün dua ettiklerini söylüyor.

Yazık Böhü

Chaz
Chaz
!! Broken !!
!! Broken !!

Kadın
Terazi Domuz
Uyarı :
Küçük Kızın Kanlı Gözyaşları Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Küçük Kızın Kanlı Gözyaşları Right_bar_bleue

Aktiflik Puanı :
Küçük Kızın Kanlı Gözyaşları Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Küçük Kızın Kanlı Gözyaşları Right_bar_bleue

Ruh Hali : Küçük Kızın Kanlı Gözyaşları Mutlu10

(: Geri: Küçük Kızın Kanlı Gözyaşları

Mesaj tarafından Rock'n Roll C.tesi Kas. 15, 2008 5:51 pm

Çok kötü birşey. crying Ben ilk önce hemofili sandım ama yara yok...
Rock'n Roll
Rock'n Roll
EmekLi
EmekLi

Kadın
Koç Domuz
Location : Nerde Olduğum Önemli Değil. Yeterki Rock'çı olayım. ^^
LakaP : Sonicdeniz
Uyarı :
Küçük Kızın Kanlı Gözyaşları Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Küçük Kızın Kanlı Gözyaşları Right_bar_bleue

Aktiflik Puanı :
Küçük Kızın Kanlı Gözyaşları Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Küçük Kızın Kanlı Gözyaşları Right_bar_bleue

- Similar topics