● яσ¢κeя   τeam ●
Merhaba misafir!Foruma hoşgeldiniz.Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın ya da kayıt olun.

Join the forum, it's quick and easy

● яσ¢κeя   τeam ●
Merhaba misafir!Foruma hoşgeldiniz.Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın ya da kayıt olun.
● яσ¢κeя   τeam ●
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mike'la Kerrang Röportajı

(: Mike'la Kerrang Röportajı

Mesaj tarafından PurpLe* Paz Tem. 13, 2008 1:28 pm

Seni en son güldüren şey neydi ?
Geçen gün YouTube’da R Kelly’nin yeni videosunu izledim.Tanrım!Bu adam bambaşka bir şey.Telefonda 3-4 dakika boyunca fahişeler ve VIP partileri hakkında konuşup şarkı söyleyen tek kişi o.O kesinlikle bir enkaz ya da bir dahi.Hangisi olduğunu söyleyemeyeceğim ama her iki şekilde de beni çok güldürüyor.

En son ne zaman sinirden çılgına döndün ?
Bu soru direkt olarak yaşadığım mahalleye gidiyor…Aslında mahalle değil, mahallenin çocukları.Aç gözlü veletler.Kapımın önünde cadılar bayramında gelen çocuklara vermek üzere hazırlanmış kocaman bir şeker tepsisi var.Bu çocuklar geldiler ve herkes gibi nezaketen birkaç tane almak yerine kucak dolusu şekeri alıp gittiler.Anneleriyse onları uyarmak yerine “Pek bi seviliyonuz bu mahallede” der gibi bana baktı.Eğer çocuğum olsaydı onların böyle şeyler yapmalarına asla izin vermezdim.

Bir arkadaşına söylemeye çekindiğin son şey neydi ?

Üzerinde çalıştığı yaratıcı bir eseri beğenmemiş oluşum.Aslında çok kötü bir durum.Özellikle onun ya da onların o şeye çok emek sarfettiklerini biliyorken.Ya da buna benzer bir şekilde yine bir arkadaşımın oldukça kötü görünen bir kıyafeti kendine yakıştırarak alması…Onu almadan önce güzel durmadığını söyleyebiliyorsunuz hiç çekinmeden, ancak onu aldığı an üzerindekilerin mükemmel durduğunu söylemek zorundasınız.

Ailenden duymak isteyeceğin son şey nedir ?
Onları hayal kırıklığına uğrattığımı söylemeleri.Kimse ailesinin onlardan utanç duymasını istemez.Bu aralar aklımda üzerinde “Kaybettiğinde anneciğin senden nefret eder” yazılı bir tişört bastırmak vardı…Ancak bu fikri burada açığa vurduğuma göre muhtemelen biri benden önce bunu yapacak.

Ölmeden önce yapmak istediğin son şey nedir ?
Afrika’yı ziyaret etmeden ölmek istemiyorum.Oraya hiç gitmedim ancak hep merak etmişimdir.Giden arkadaşlarımın yaptığı yolculuklara dair fotoğraflar çok ilgi çekiciydi.Bunu bir de kendim tecrübe etmek isterim.

En son ne zaman resim yaptın ?
Daha dün bir tanesini bitirdim ve görmeniz için bloguma koydum ama fanlarımız onu şimdiden tüm internete yaymış gibi görünüyor.Açıklaması zor ancak resimde bir iskelet adam okyanusun dibinde elinde bir çay kupası ve kafasında bir ahtapotla duruyor.Resim kesinlikle ilginç bir soğukkanlılık görüntüsü çiziyor.

Çeviri bana aittir.
PurpLe*
PurpLe*
EmekLi
EmekLi

Kadın
Yengeç Domuz
LakaP : Sinem'cik.
Uyarı :
Mike'la Kerrang Röportajı Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Mike'la Kerrang Röportajı Right_bar_bleue

Aktiflik Puanı :
Mike'la Kerrang Röportajı Left_bar_bleue14 / 10014 / 100Mike'la Kerrang Röportajı Right_bar_bleue

Ruh Hali : Mike'la Kerrang Röportajı Images12

https://rockerteam.yetkin-forum.com

- Similar topics