● яσ¢κeя   τeam ●
Merhaba misafir!Foruma hoşgeldiniz.Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın ya da kayıt olun.

Join the forum, it's quick and easy

● яσ¢κeя   τeam ●
Merhaba misafir!Foruma hoşgeldiniz.Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın ya da kayıt olun.
● яσ¢κeя   τeam ●
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rob İle Soru Cevap

(: Rob İle Soru Cevap

Mesaj tarafından PurpLe* Paz Tem. 13, 2008 1:35 pm

Rob İle Soru - Cevap

Rob İle Soru Cevap Joepiedec04wk2

İnsanların bu projeye verdiği tepkiler nasıl?

Güzel. Tamamen böyle süper,mükemmel olabiliceğini düşünememiştik.
Fakat istatistiklere bakıldığında, bu işin süper olduğu gözüküyor.

Jay-Z ile çalışmak nasıl birşey?
Jay ile çalıştığımız için kendimizden şeref duyduk. İnsanlar Jay hakkında isteksiz ve aldırışsız biri olduğunu düşünüyorlar. Ben garanti veriyorum, Jay gerçek bir profesyonel ve çok yaratıcı bi kişilik.

Beyonce bu işin içinde yer aldımı?
"gülümseyerek" Malesefki hayır! Onunla tanışmayı isterdim.. Rob İle Soru Cevap Pleased

Jay-Z ağır sözlerinin bazı yerlerini Mike 'a okutacağı için, kendine güvensizlik ve gayretsizlik hissettiği oldumu?
Güvensizlikmi? Hayır, çünkü sen Jay-Z ile çalışıyorsun, biliyorsunki o dünyanın en iyi rapçilerinden. Onun en çok yapmak istediği şey bu.

Şimdi biraz senden bahsedelim. Ben bateristleri her zaman bir futbol takımının kalecisi olarak görürüm. Takımın en ilginç işini yapar. Bu doğrumu?

Ben gerçekten ilginç birşey değilim, fakat bu işi futbolla karşılaştırmayı sevdim. Aslında bateristler görünmez kurtarıcılardır.Onu ne kadar az duyarsanız o kadar iyi. Buna rağmen grubu baterist yönetir.İyi çalarsa herkes bunun normal olduğunu düşünür ama birkaç ufak hata yaparsa bunu uzun bir süre duyar.

Geçen sene Malezya’da bir şov’da sahnede zıplamanız ve küfretmeniz yasaklanmıştı. Bu durumda hala gerçek bir Linkin Park performansını düşünebilir miyiz?
Evet tabi. Kurallara uyduk çünkü Malezya’da ilk sırada şova çıkıyor olmanın şansını yaşıyorduk.

Sahne arkasında da sakin miydiniz?
Bir rock şovunun sahne arkasında neler olduğuyla ilgili bir sürü hikâye dolaşır etrafta. Çok büyük bir partinin olduğu gibi mesela, ama aslında oldukça normaliz. İçmiyoruz , 4’ümüz evli ve birimizin çocukları var. Sahne arkasında yaptığımız tek şey video oyunu oynamak.

Siz hiç heyecan verici bir şey yaptınız mı?
Bu yıl içinde benim yaptığım tek heyecan verici şey kendi yatağımın içinde uyumak. Yani, tur otobüsümüz muhteşem. Dünyanın en rahat yeri otobüsümüz ve otobüsün arka tarafına ufak bir stüdyo bile kurduk ama yine de sonunda evde olmaktan çok mutluyum.

Fanlarınız tur otobüsünüzü gayet iyi biliyor. Fanlarınıza karşı çok mu açıksınız ya da sadece bu bayan fanlarınızla iletişim içinde olmanın bir yolu mu?
Herkes kadar bizde fanlarımıza karşı kibarız, çünkü onlar albümlerimizi ve sattığımız şeyleri alıyorlar. Bunlar gelirimiz de çok önemli bir faktör ve eğer fanlarımızın bizim eşyalarımızı almasını istiyorsak onlara iyi davranmalıyız.

Albümünüzün (Collision Course) arkasında diyor ki: “Linkin Park ve Jay-Z’nin nasıl tarih yazdıklarına şahit ol.” Gerçekten bunu mu kastettiniz?
Hem evet hem hayır. Yaptığımız şey daha önce diğer artistler tarafından da yapıldı ama bu hala yeni. Ayrıca, 2 müzik türünü harmanlayıp inanılmaz bir sound ortaya çıkartmayı başardık. Bundan dolayı küçük bir sayfalık tarih yazdığımızı düşünüyorum.

Eski ama paylaşmaya değer. x)
PurpLe*
PurpLe*
EmekLi
EmekLi

Kadın
Yengeç Domuz
LakaP : Sinem'cik.
Uyarı :
Rob İle Soru Cevap Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Rob İle Soru Cevap Right_bar_bleue

Aktiflik Puanı :
Rob İle Soru Cevap Left_bar_bleue14 / 10014 / 100Rob İle Soru Cevap Right_bar_bleue

Ruh Hali : Rob İle Soru Cevap Images12

https://rockerteam.yetkin-forum.com

- Similar topics