● яσ¢κeя   τeam ●
Merhaba misafir!Foruma hoşgeldiniz.Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın ya da kayıt olun.

Join the forum, it's quick and easy

● яσ¢κeя   τeam ●
Merhaba misafir!Foruma hoşgeldiniz.Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın ya da kayıt olun.
● яσ¢κeя   τeam ●
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yeni bir röportaj

3 posters

(: Yeni bir röportaj

Mesaj tarafından RockeR* Ptsi Tem. 14, 2008 11:04 pm

Avril belçika'daki konserinden sonra jopie'nin sorduğu 7 soruya içtenlikle cevap verdi.

1) Senin en iyin ve en kötü huyların, nedir?

: 'Gerçekte, benim en iyi huyum, aynı zamanda en kötüsüdür : ben, çok dürüstüm. Belki bazen fazla dürüst, Ben düşünüyorum. Ama ben sadece çok daha fazla sevecenim. Ben, yani karma öğretisine inanırım: Herşeyi sen yaparsın ve sonunda yapğtığına dönersin.

2)
Sen Sum41 solisti deryck ile 2 yıl önce evlendin onunla nasıl tanıştın?:
'Bizim, aynı idare büromuz var, bundan dolayı tanışmamız zor olmadı.. Ama müzik sanatçıları diğer yerlerdede karşılaşıp birbirlerini beğenebilirler.. Festivaller ödül törenleri gibi.. Deryck ile ikimiz de kanada'dan geliyoruz.

3) Okulda asi bir kızmıydın?

O sizin asiliğe nasıl baktığınızdır (gülüşme) Okulun en popüler kızı değildim Ama herkes Avril Lavigne'yi tanırdı şöhretim vardı.Eğer saçımı kordona sarsaydım ertesi hafta herkes öyle olurdu.

4)Evlendikten sonra daha çok duruldun mu?

Hayır Ben önce neysem şimdide oyum benim. Tek fark şimdi kocam için yemek pişiriyor olduğumdur Ama bir ev kadını değilim.. Deryck ve ben çok vahsice olabiliriz.

5) Bazı söylentiler senin bakire olarak evlendiğini söylüyor. Bu doğrumudur?

Hayır, tabii değil! Benim Hıristiyan yetişmemden ,evlenmeden önce o seks öğretildi., . Ama evet, eğer sen, tam olarak bütünüyle olduğunu alacak olsan... Senin, senin yaşamında bir ahlak dersin olduğu onun hakkında daha çoktur, ve ben, benim asla, bir pasaklı kadın gibi davranmadığım kendimden bilirim.

6) Sen şimdiye kadar, ilaçları kullandın mı?

: 'Ben, ilaçlara kuvvetle karşıyım, ve bundan dolayı ben asla, herhangi birisini kullanmadım. Benim hem de, onla deney yapması için ihtiyacım yok. Benim turum esnasında ben öyle hem de, ilaçları kullanması için benim grup üyelerime izin vermem

7) Sen, onların yaşamının bu kadar karışıklığını yapan Amy Winehouse ve Mary Kate Olsen gibi senin collegue-yıldızlarının hakkında neyi düşünürsün?

: 'Ben, onu dilsiz bulurum. Sen parti, yapabilirsin, ve arada bir onun, bütün magazinlerde gözüktüğü içilebilirsin, ama her hafta değil. Ben, aziz bir tane değilim, ama ben, elde kendim tutmanın nasıl olduğunu bilirim. Benim kariyerim içeride herhangi bir olay asla, ondan çekmeyecek.'
Yeni bir röportaj Scannen0001editxi2

Ceviri icin FlyLeaf'a tesekkürler.
RockeR*
RockeR*
Rocker Team Admin
Rocker Team Admin

Erkek
LakaP : Rocker ☻
Uyarı :
Yeni bir röportaj Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Yeni bir röportaj Right_bar_bleue

Aktiflik Puanı :
Yeni bir röportaj Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Yeni bir röportaj Right_bar_bleue

https://rockerteam.yetkin-forum.com/

(: Geri: Yeni bir röportaj

Mesaj tarafından So Ptsi Tem. 21, 2008 11:59 pm

Cok röportaj veriyor ama yaa...:
So
So
EmekLi
EmekLi

Erkek
Uyarı :

Aktiflik Puanı :
Yeni bir röportaj Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Yeni bir röportaj Right_bar_bleue

(: Geri: Yeni bir röportaj

Mesaj tarafından hayleylül Çarş. Şub. 04, 2009 4:40 pm

1. soruya verdiği yanıta bittim
5. soruyada iyi yanıt vermiş Big Grin
hayleylül
hayleylül
Acemi Rocker
Acemi Rocker

Kadın
Uyarı :

Aktiflik Puanı :