● яσ¢κeя   τeam ●
Merhaba misafir!Foruma hoşgeldiniz.Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın ya da kayıt olun.

Join the forum, it's quick and easy

● яσ¢κeя   τeam ●
Merhaba misafir!Foruma hoşgeldiniz.Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın ya da kayıt olun.
● яσ¢κeя   τeam ●
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avril'ın gştaristiyle cok özel!

2 posters

(: Avril'ın gştaristiyle cok özel!

Mesaj tarafından RockeR* Ptsi Tem. 14, 2008 11:07 pm

K&M:Sen, Avril Lavigne için müzikal yöneticisin. Bu rol, neyi gerektirir? Senin önceki müzikal yönetici rolünden herhangi şekilde farklı? (Michelle dalı)
JİM:Her iş, farklıdır. Bazen işin, düşünceleri vermektir — ve bazen işin, susmaktır. Bütünüyle çok karışıktır — hehehehehe — ben, bir yerde orada onu atmak zorundaydım.K&M:Avrupalı gösteriler, () cidden daha az choreographed görünür, Avril, daha sinirli görünür. Onlar, gösterilerden konserler gibi dahadır. Bu gözlem, doğru mudur? Bizim sonuçta, yargılaması için sadece YouTube görüntülerimiz var.
JİM:Onlar, hayli benzerdir. Ben sadece, bağın, benim gitarımda yakaladığını almayı tuttum, bundan dolayı ben, onu başından sevdim. Hayranlar, hayli büyüktür, ve bizim, bazı şaşırtıcı kalabalıklarımız vardı. Kalabalığın enerjisinden ötede beslemek için herhangi bir sanatçı için doğaldır. O belki, görüntülerde çevirilir?

K&M:Etrafta bir şeyin "he wasnt" o, nasıl olduğu bize söyle? O, oynamak için sert midir? Sen, eğlenir misin?

JİM:ser bir şarkı demek doğru olurmu bilmiyorum ama oldukça güzel ve Avril'ın tepkisini anlatıyor

K&M:her gece aynı emirde aynı şarkıları yapıyor olduğun. Bundan dolayı o, bir verilmiştir. Ama, senin hafızanda duran gösteriler var mıdır? Muhakkak Avrılla ilgili?
JİM:O, iyi bir sorudur. Genellikle duran gösteriler, sevilen olanların, izleyicide olduğu zamandır. Veya buluşma yeri, özel olarak özeldir. Atlanta'da çadırda Paul Stanley'le gala gecesi, hayli serindi. Ve biz geçenlerde, Larry Mullen küçüğünün olduğu Dublin'de Avril'le bir gösteriyi yaptık. (U2 için davulcu), kalabalıktaydı — o, onun kızına getirdi. Ben, gösteriden önce onu karşıladım, ve o, toplam bir sınıf işiydi. U2, dünyada benim favori bantlarımın biridir, benim, İrlandalı olduğum artı işareti. O, onu biliyor olan bir gösteriyi oynamak için onu görmek için hayli büyük oradaydı.

K&M:Sen, Avril'le gezmenin en çok neyini beğenirsin?
JİM:Geçen yıl, ben, TV gösterilerini beğendim. 2 yıl boyunca rock yıldızında olmaktan gelmek, ben, TV'de olmaya alıştım. Geçen yıl benim asla, daha önce üzerinde yapamadığım birkaç gösteride olması için şansın olduğu bana verdim — SNL ve Letterman, iki standoutstu. Ve biz, iki kez Letterman'a yapmaya son verdik.
K&M:Gösteri esnasında bir ara, "Faint" Linkin parkının şarkısından yapılır (Neyse çok serin!) Sadece fikrin, nasıl bu şarkıyı yapmayı geliştirdiğini merak ettik?
JİM:Avril, ona bir şansı müziksel olarak vermek için nefes almak için bir şeyi yapmamız için bizi istedi, ve değişiklik, giydirir. O, şarkıyı seçti, ve biz, bant için serin olacak olan bir şeye ona çalıştık, ve hem de kendisine dansçıların, iyi sallayacağıbir şey.

Avril'ın gştaristiyle cok özel! IMG_0585_40Avril'ın gştaristiyle cok özel! Ama0730

RockeR*
RockeR*
Rocker Team Admin
Rocker Team Admin

Erkek
LakaP : Rocker ☻
Uyarı :
Avril'ın gştaristiyle cok özel! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Avril'ın gştaristiyle cok özel! Right_bar_bleue

Aktiflik Puanı :
Avril'ın gştaristiyle cok özel! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Avril'ın gştaristiyle cok özel! Right_bar_bleue

https://rockerteam.yetkin-forum.com/

(: Geri: Avril'ın gştaristiyle cok özel!

Mesaj tarafından So Ptsi Tem. 21, 2008 11:59 pm

İi miş bayagı..
So
So
EmekLi
EmekLi

Erkek
Uyarı :
Avril'ın gştaristiyle cok özel! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Avril'ın gştaristiyle cok özel! Right_bar_bleue

Aktiflik Puanı :
Avril'ın gştaristiyle cok özel! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Avril'ın gştaristiyle cok özel! Right_bar_bleue

- Similar topics