● яσ¢κeя   τeam ●
Merhaba misafir!Foruma hoşgeldiniz.Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın ya da kayıt olun.

Join the forum, it's quick and easy

● яσ¢κeя   τeam ●
Merhaba misafir!Foruma hoşgeldiniz.Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın ya da kayıt olun.
● яσ¢κeя   τeam ●
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avril'dan Öneriler

2 posters

(: Avril'dan Öneriler

Mesaj tarafından RockeR* Ptsi Tem. 14, 2008 11:27 pm

HEDEFLERİNİ YÜKSEK TUT:"Kendim için iyi şeyler yaptığımı hissediyorum çünkü gerçekten çok çalışıyorum."diyor.Küçük bir kasabada doğmasına karşın her zaman bir plak anlaşması yapmak,liste başı bir şarkı sahibi olmak,dünyayı dolaşmak gibi büyük planları olmuş Avril'in.O,uzun saatlerini çalışmaya vererek ve hedefine odaklanarak tüm istediklerine 21 yaşında kavuştu.Bu konuda şöyle diyor:"Motive olmalısın ve kendine hedefler belirlemelisin,sadece yayılarak şunu veya bunu istiyorum diyemezsin.Hedefin doğrultusunda ve ilk adım genellikle en zorudur.Bir kursa git,bir iş bul,rüyalarının peşinden git.Kendini ve limitlerini zorla."

KONTROLÜ ELİNE AL:En son albümü üzerinde çalışırken Avril ipleri tümüyle eline alarak,stüdyolara nasıl çalışacağına ve albüm kapağında ne giyeceğine kadar tüm kararları kendi verdi."Herşeyimle kendim ilgileniyorum çünkü bu konuda tam olarak başkasına güvenemem."demiş Avril.

Umarım beğenirsiniz biraz kısa olsada sizlerle paylaşmak istedim çünkü ancak bu kadarını bulabildim...!xD.
RockeR*
RockeR*
Rocker Team Admin
Rocker Team Admin

Erkek
LakaP : Rocker ☻
Uyarı :
Avril'dan Öneriler Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Avril'dan Öneriler Right_bar_bleue

Aktiflik Puanı :
Avril'dan Öneriler Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Avril'dan Öneriler Right_bar_bleue

https://rockerteam.yetkin-forum.com/

(: Geri: Avril'dan Öneriler

Mesaj tarafından So Ptsi Tem. 21, 2008 11:56 pm

Onersin herseyi ::::
So
So
EmekLi
EmekLi

Erkek
Uyarı :
Avril'dan Öneriler Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Avril'dan Öneriler Right_bar_bleue

Aktiflik Puanı :
Avril'dan Öneriler Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Avril'dan Öneriler Right_bar_bleue