● яσ¢κeя   τeam ●
Merhaba misafir!Foruma hoşgeldiniz.Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın ya da kayıt olun.

Join the forum, it's quick and easy

● яσ¢κeя   τeam ●
Merhaba misafir!Foruma hoşgeldiniz.Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın ya da kayıt olun.
● яσ¢κeя   τeam ●
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Phoenix ve Chester Röportajı

5 posters

(: Phoenix ve Chester Röportajı

Mesaj tarafından CrazY..* Salı Tem. 15, 2008 10:18 pm

Q:Fanlarınızın yarım gün boyunca sahne önünde sizi beklediler.Ne düşünüyorsunuz?

Chester: Bana normal geldi çünkü bende onların yaşlarında aynısını yaptım ama büyük insanları o halde gördüğüm zaman endişelendim.

Phoenix: Bana göre hiç bişi değil çünkü ben sadece bas gitaristim. Onlar 6 saat bekledi ben tüm gün , taaki Chester'la bu konuşmayı yapana dek .. o bizim starımız (gülerek)

Q:Litvanya'ya konser vermek için geldiniz .Ülkemiz hakkında ne biliyorsunuz ?

Phoenix:Fazla değil konser alanına gelirken Vilnius'u gördük, yeşil büyük bir şehir

Chester:Ben daha fazla biliyorum Litvanya,basketbolun altın mağdeni kimse neden bilmiyor ama çok iyi oyunculara sahipsiniz.
Kimseye sölemeyin ama olimpiyatları kazanıcağnızı düşünüyorum.

Phoenix:Gercekten mi? Bizi yenicekler mi?

Chester:Evet olacaklar bunlar.En iyi oyuncularımızı alıcaklar ve kıçımızı tekmeliycekler.

Q:Fanlarınıza göre onlar icin yarı-tanrısınız sizinle 5 dakika icin herseyi verirler bunun hakkında ne düşünüyorsunuz?

Phoenix:Hayır, ben farklı birşey hissetmiyorum

Chester: Cidden,bazı zamanlar korkutuyor beni fanlarımız.Bizi gercekten öte gördükleri zaman hoşuma gitmiyor ve tanışdığımızda onlara ne kadar normal olduğumuzu gösteriyoruz ve aslında yardımı oluyor, ellerinin titremesi duruyor.

Q:6 yıl önce avrupaya geldiniz ve sizden sonra gruplar burayı gelmekten kaçınıyor sizce neden?

Chester:Bu cok basit bizim litvanyada olmamız gibi biri bizi cağırır paramızı öder ve geliriz bu kadar basit.

Phoenix:Ama biz hic ayrım yapmayız hiçbir ülkenin diğerinden daha iyi olduğunu düşünmeyiz.

Q: Turlardan sora banka hesabınızı kontrol ediyormusunuz? Para size birşey ifade ediyormu?

Chester:Yeteri kadarını alıyoruz.O yüzden hiç bir şey hakkında telaşlanmamz gerekmiyor.. Ailenizin parasal sorunlar cekmiyeceğini düşünmek güzel bi şey…

Q:50 milyondan fazla albüm sattınız.Başka neyi hayal ediyorsunuz?

Phoenix:İlk albümden sonra korkduk. Hybrid Theory cok tutuldu.Ve nasıl tekrar bu kadar başarılı bir albüm yapabilcez diye cok düşündük ve telaşlandık.

Chester: 2. albümümüz de cok iyiyi 3. albümse çok farklı bir hikaye,biz tarzımızı değiştirdik ama önemli olan ne kadar satıldığı değil.Linkin park her seferinde yeni birşeyler yapabildiği…Ve her seferinde daha iyi...
CrazY..*
CrazY..*
Acemi Rocker
Acemi Rocker

Uyarı :
Phoenix ve Chester Röportajı Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Phoenix ve Chester Röportajı Right_bar_bleue

Aktiflik Puanı :
Phoenix ve Chester Röportajı Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Phoenix ve Chester Röportajı Right_bar_bleue

(: Geri: Phoenix ve Chester Röportajı

Mesaj tarafından Chaz Çarş. Tem. 16, 2008 9:41 pm

''En iyi oyuncularımızı alıcaklar ve kıçımızı tekmeliycekler.''

Bu Chaz da düşüncelerini içinde tutmayı beceremiyor Razz.

Röportaj için teşekkürler. :)

''
Bana normal geldi çünkü bende onların yaşlarında aynısını yaptım ama büyük insanları o halde gördüğüm zaman endişelendim.''

Oyy canım benim yaşlılkar için endişelenmiş düşünceli adam tabi :)

''
o bizim starımız (gülerek)''

Doğruyu söylemiş.

Ayrıca konunun başlığını değiştiriyorum.

''Phoenix ve Chester Röportajı'' olacak :)
Chaz
Chaz
!! Broken !!
!! Broken !!

Kadın
Terazi Domuz
Uyarı :

Aktiflik Puanı :
Phoenix ve Chester Röportajı Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Phoenix ve Chester Röportajı Right_bar_bleue

Ruh Hali : Phoenix ve Chester Röportajı Mutlu10

Mesaj tarafından CrazY..* Perş. Tem. 17, 2008 12:41 pm

Ups upssx

Özür dilerim upssx
CrazY..*
CrazY..*
Acemi Rocker
Acemi Rocker

Uyarı :

Aktiflik Puanı :

Mesaj tarafından RockeR* Perş. Tem. 17, 2008 6:25 pm

Röportaj için teşekkürler.

Gerçekten Chaz çok açık konuşmuş....
RockeR*
RockeR*
Rocker Team Admin
Rocker Team Admin

Erkek
LakaP : Rocker ☻
Uyarı :

Aktiflik Puanı :
Phoenix ve Chester Röportajı Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Phoenix ve Chester Röportajı Right_bar_bleue

https://rockerteam.yetkin-forum.com/

Mesaj tarafından So Ptsi Tem. 21, 2008 11:31 pm

Paylasımlar guzel iide konusmus zaten chaz Big Grin
So
So
EmekLi
EmekLi

Erkek
Uyarı :

Aktiflik Puanı :

Mesaj tarafından Secret Perş. Ara. 25, 2008 9:55 pm

Bende taşıyorum xD
Eskiden kalmış ^^
Röportajlar bölümüne taşıdım.

RockerTeam
Secret
Secret
Co-Admin
Co-Admin

Erkek
Başak Domuz
LakaP : Zınaniye xD
Uyarı :

Aktiflik Puanı :

Ruh Hali : Phoenix ve Chester Röportajı Aptal10

https://rockerteam.yetkin-forum.com

- Similar topics