● яσ¢κeя   τeam ●
Merhaba misafir!Foruma hoşgeldiniz.Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın ya da kayıt olun.

Join the forum, it's quick and easy

● яσ¢κeя   τeam ●
Merhaba misafir!Foruma hoşgeldiniz.Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın ya da kayıt olun.
● яσ¢κeя   τeam ●
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BEn Farklıyım

2 posters

(: BEn Farklıyım

Mesaj tarafından RockeR* Ptsi Eyl. 29, 2008 1:43 am

''Let Go'' albümüyle müzik dünyasına girdiğinde MTV yıldızcıklarından biri olmakla, yeteneksizlikle, rol kesmekle suçlandı. Kendisine yöneltilen eleştirilere kulağını tıkayıp yolunda yürümeye devam etti ve ''Under My Skin'' adını taşıyan ikinci albümünü yayınladı. Peki ya o, tüm bu olanlar hakkında ne düşünüyor? Avril Lavigne, Justin Timberlake'ten Britney Spears'a, son albümünden hayatına kadar her şeyi açık sözlülükle anlattı.

Kendini nasıl hissediyorsun? Olup biten bunca şeyden sonra hala kafan karışık mı?

Şu sıralar geçirdiğim her an muhteşem ve hayatım karışık değil. 'Complicated'ı yayınladığım dönemde her şey çok komplikeydi; ancak şimdi her şey yolunda gidiyor.

Ancak tüm dünyaca tanınan büyük yıldızlardan biri olmak ve her şeyden önemlisi sadece 19 yaşında bile komplike bir şeydir. Hala normal şeyler yapabiliyor musun?

Sürekli halkın önünde bulunmak pek kolay bir durum değil. Bu, işinizle alakalı bir durum olduğu için bununla baş etmeyi öğreniyorsun ve mümkün olduğu kadar özele kaçmaya çalışıyorsun. Kişisel işlerini kendi başına yapmak zorundasın.

En ünlü kadın şarkıcılardan biri oldun. Britney ya da Christina Aguilera'nın seni gizlice öldürmeye kalkmasından korkmuyor musun?

Umarım böyle bir şey yapmazlar. Onlarla tanışmadım; o yüzden bana karşı kötü düşüncelere sahip olmadıklarını umuyorum. Onlarla ilgili hiçbir fikrim yok, onlarla hiç konuşmadım. Kendilerine karşı kötü hislerim de yok. Sanırım güvendeyim! Onlar kendi işlerini yapıyor, ben kendi işimi!

Peki Justin Timberlake'in hit-list'ine girebileceğinin farkında mısın?

Bunu hiç düşünmedim! Justin ile herhangi bir sorunum yok. Ben bekar bir kızım!

Biraz da yeni parçandan konuşalım. 'Don't Tell Me' hakkında neler söyleyeceksin?

Bence 'Don't Tell Me' çok iyi ve mesajı olan bir şarkı. Bir ilişki yaşanırken
erkeklerin kızlara uyguladığı baskıyla ilgili. Çok kişisel bir şey.

Partiye gitmek ya da seninle aynı yaştaki kızların yaptığı şeyler için vaktin oluyor mu?

Nasıl parti yapıldığını biliyorum ve parti için zaman hep vardır! İçmeyi ve eğlenmeyi severim. Uyuşturucuyla işim olmaz, çok aptalca bir şey. Ancak içerim ve biraz çılgınlaşırım.

En çılgın anın hangisiydi diye sorsam.

İyi bir soru. En iyilerini hatırlamak zor. Kaldığım otellerde eğlenmeyi seviyorum ve bazen otellerin özel barlarında çılgın şeyler olabiliyor.

Genç hayranların için bir rol model olmaktan endişe duyuyor musun?

Ayrıcalıklı bir pozisyona sahip olduğumun farkındayım ve hayranlarım bana bakabilir; ancak ben bir rol model olarak görülmek istemiyorum. Hareketleri sürekli kopya edilen mükemmel bir kız olarak görülmek istemiyorum.

Olgunlaştıkça imajının da büyümesinin zor olduğunu düşünüyor musun?
Birçok insanın seni 'patenci kız' olarak gördüğünü düşünüyor musun?

Gerçekten zor. İnsanların seni nasıl algıladığını bilmek kolay değil. Yeni albümün daha olgun ve ben bir artist olarak değişiyorum. Bu yüzden hayranlarımın bunu anlayacağını ve takdir edeceğini ve müzikten hoşlanacaklarını umuyorum. 'Complicated' bir numara olduğunda 17 yaşındaydım. Küçük bir çocukken de bu piyasadaydım. Her şey değişiyor, müzikteki zevklerim de zamanla gelişiyor.

Bu gece seni bir yere götürsem, ne tarz bir müzikte dans etmek istersin?
Yeni Brit müziğini takip ediyor musun?

Brit müziğinde birçok grubu severek dinliyorum. Mesela The Darkness kesinlikle rock yapıyor! Onları seviyorum. Oasis mesela, onlar da muhteşem. Rock olan her şeyde dans etmeyi severim. Birçok muhteşem grup var.

Bekar bir kız olarak dünyayı turlamak seni yalnızlaştırmıyor mu?

Yalnız olmak çok zor; çünkü birçok insan tarafından çevrelenmiş durumdasın. Turdayken benimle olan çok iyi dostlarım var. Onlar her zaman benim yanımdalar. Sızlanmamalıyım, muhteşem bir yaşam sürüyorum ve dünyanın her tarafında müziğimi sergiliyorum. Bazen zor olabiliyor ama ben iyiyim.

Son olarak seni dinleyenler için söylemek istediklerin var mı?

Müzikten zevk alın, sesini açın ve gülün! Savaşmayın sevişin!
RockeR*
RockeR*
Rocker Team Admin
Rocker Team Admin

Erkek
LakaP : Rocker ☻
Uyarı :
BEn Farklıyım Left_bar_bleue0 / 1000 / 100BEn Farklıyım Right_bar_bleue

Aktiflik Puanı :
BEn Farklıyım Left_bar_bleue100 / 100100 / 100BEn Farklıyım Right_bar_bleue

https://rockerteam.yetkin-forum.com/

(: Geri: BEn Farklıyım

Mesaj tarafından RockeR* Ptsi Eyl. 29, 2008 1:47 am

2 kere yollamışım özür dilerim <_<.

Kilit.
RockeR*
RockeR*
Rocker Team Admin
Rocker Team Admin

Erkek
LakaP : Rocker ☻
Uyarı :

Aktiflik Puanı :
BEn Farklıyım Left_bar_bleue100 / 100100 / 100BEn Farklıyım Right_bar_bleue

https://rockerteam.yetkin-forum.com/

(: Geri: BEn Farklıyım

Mesaj tarafından PurpLe* Perş. Ekim 02, 2008 3:15 pm

Çöp Kutusu : Bitmiş anketler, tekrar açılan konular için.

Çöpe taşındı.

PurpLe*
PurpLe*
PurpLe*
EmekLi
EmekLi

Kadın
Yengeç Domuz
LakaP : Sinem'cik.
Uyarı :

Aktiflik Puanı :