● яσ¢κeя   τeam ●
Merhaba misafir!Foruma hoşgeldiniz.Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın ya da kayıt olun.

Join the forum, it's quick and easy

● яσ¢κeя   τeam ●
Merhaba misafir!Foruma hoşgeldiniz.Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın ya da kayıt olun.
● яσ¢κeя   τeam ●
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GünLük

+3
Rock'n Roll
Chaz
lovesickmelody
7 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

(: Geri: GünLük

Mesaj tarafından Chaz Cuma Ocak 23, 2009 10:10 pm

Selam Günlük,
Bugün harika bir gündü diyebilirim.Karne aldık.Daha okula gelir gelmez Gökhan abiyi gördüm geviş getiriyordu.Derslerde hep telefonumla uğraştım xD.Zaten bir ingilizceci oyun oynattı Türkçe'ci bizi serbest bıraktı.Pelin'in yanına oturdum bende.Sarıyı çekiştirdik Big Grin.Ben teşekkür almışım.Benim için çok kötü oldu doğrusu.Hep takdir ala ala alışmıştım.Birden şok oldum :).Çıkışta sarıyı gördüm Big Grin Oda teşekkür almıştı Big Grin
Eve geldim biraz çizgi film izledim xDSonra msn'de takıldım hala da msn'deyim.İşte günüm böyle geçti.Daha sonra görşmek üzere x)
Chaz
Chaz
!! Broken !!
!! Broken !!

Kadın
Terazi Domuz
Uyarı :
GünLük - Sayfa 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100GünLük - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Aktiflik Puanı :
GünLük - Sayfa 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100GünLük - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ruh Hali : GünLük - Sayfa 2 Mutlu10

Mesaj tarafından Dream Salı Ocak 27, 2009 9:17 pm

Günlük{Cuma}

Cuma günü Selen bize molfix Laughing reklamının şarkısını söyledi döktürdü bizide rezil etti.Sonra gezerken Sinem ''Ana fosill '' demeye başladı.Bende Dila'ya dönüp ''Dila Sinem sana diyor''dedim.Aslında Sinem benim kulağıma ''Sarının fosilii'' dedi.Ogün de sarı sakız çiyniyordu.Sinem bana''Pelin sarı geviş getire getire sakız çiyniyor''dedi.Biraz daha gezdik sarının arkası dönükken Sinem fotoğrafını çekmek istedi.Ama az daha yakalanıyorduk. Laughing Okulumuzda tören olacaktı.Okulun kapısından girdik tam sıra olacaktık sarı şarkı ile dans etti. Laughing Türkçe dersinde hocamız bizi serbes bıraktı.İngilizcede oyun oynadık.Ben Sinem'in telefonundan oyun oynadım gerçi.Zorlada olsa oynadım. Laughing Karneleri aldık. Çıkışta Sinemle gezdik.Bedirhan yanıma geldi'' Gökhan abi senin msnini istiyor'' dedi.Bende çocuğa ''Ne yapacakmış o çocuk benim msn'' dedim.Çocuk birşey demedi.Sinem'i servisine bıraktım.İki kız arkadaşımı gördüm,sohbet ettik.Ederken de Gökhan abi bizim yanımızdan geçti.Kızlarla sohbetten sonra ben servisime bindim.Eve geldiğim gibi bilgisayarı açtım.Keşke cuma gününe geri dönsek de bu günü tekrar yaşasak. Big Grin

Zaten arkadaşlarımı da çok özledim. {Özellikle Sinem'i}
Dream
Dream
EmekLi
EmekLi

Kadın
Ikizler Domuz
LakaP : Rockergirl...Emir Kulu,süslü xD
Uyarı :

Aktiflik Puanı :
GünLük - Sayfa 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100GünLük - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ruh Hali : GünLük - Sayfa 2 Asik10

http://www.rockerteam.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından Rock'n Roll Salı Ocak 27, 2009 9:50 pm

Cuma gününü ben de anlatamamıştım. Razz Asıl heyecan o gündü. keh1

Cuma;
Selam Benim Çılgın Günlükçüğüm keh1
Bugün Yonca'nın Dediği Saatte Okula Gittim. Razz Ama Kendisi Yoktu.
Girl_mad Aynı Saatte Buluşacaktık... Yan Sınıf Yani Uğur'un Sınıfı Fotograf Çektirdi. Razz Sanki 2. Dönem Yoklar. Razz Herneyse...
Karneyi Aldım ve Nerdeyse Bayılıyordum. keh1 Karnem Süperdi. Takdir! Sonra Benle Hep Yarışan Alihan Geldi ve Benim Karneme Bakıp:
-Neden Herkesin Karnesi Takdir de Benimki Teşekkür?! dedi. keh1
Sonra Çıkışta Öğretmenlerime İyi Tatiller Diledim. (İlk önce Melek öğretmene ^^ Fen öğretmenine yani Big Grin ) Öğretmenler Bizi Sıraya Soktu ve Karnelerimizi Gösterip Sallamamızı Söylediler ve Fotografımızı Çektiler. keh1 Acayipti Ha. keh1
Uğur'un Sınıfı Bahçedeki Oturaklarda Oturup Konuşuyorlardı. Uğur da Ordaydı. Ona Gıcıklık Yapmanın Tam Zamanıydı Çünkü Onun Karnesi Benimkinden Kötüydü. Biliyordum. Big Grin Kızlarla Konuştum, Karnemi Gösterdim. keh1 Ama Uğur Bana Birşey Demedi... Yani Gıcıklığımı Anladı Ama Cevap Vermedi. keh1
Sonra Önceki Okuldaki Arkadaşlarımla Buluşup Biraz Gezdik ve Eve Geldim. Razz

Size Güzel Bir Hikaye Yazdım. keh1 Uzun Uzun......
Rock'n Roll
Rock'n Roll
EmekLi
EmekLi

Kadın
Koç Domuz
Location : Nerde Olduğum Önemli Değil. Yeterki Rock'çı olayım. ^^
LakaP : Sonicdeniz
Uyarı :

Aktiflik Puanı :

Mesaj tarafından Dream Ptsi Şub. 09, 2009 10:25 pm

Günlük

Bugün çok mutluydum.Okullar açılıyor ve sonunda arkadaşlarıma kavuşuyordum.Big Grin 15 tatilde en çok Sinem'i özlediğim için servisimi sabırsızlıkla bekledim.Okula geldik ama Sinem ortalıklarda yok onun yerine Gökhan abi vardı.Big Grin Ben tipi gördüğüm gibi gülmeye başladım.Tam önlerinden geçerken Rümeysa'yı gördüm,konuştuk.En sonunda Sinem geldi.Sıra olduk sıra olurken fark ettim Gökhan abi saçlarını kestirmiş.Hiç beyenmedin uzun daha iyi duruyor diye Sinem'e söyledim:D .Bugün okullda Sinemle gezerken kokonalık yaptım.Laughing İyi ki kimse görmedi.Her zaman ki gibi Ayberk'i gördüm ve her zaman ki gibi selam atmadı.Caner arkadaşımı gülerken gördüm.Ne alaka oldu ama yazdım işte.Ama o Ayberk'den daha hayırlı.Bu Gökhan abi benim msn adresini istemişti.GLare Bedirhan arkadaşımla ikisi aynı servisteler.Bakalım abi neden benim msn adresini istemiş.Bedirhan'a bugün onu sormasını istedim.Yarın cevabını alacağım.
Bugün güzeldi arkadaşlarımı görmek ama sanki bir eksik vardı.
Dream
Dream
EmekLi
EmekLi

Kadın
Ikizler Domuz
Uyarı :

Aktiflik Puanı :

Mesaj tarafından hayLié* Perş. Şub. 12, 2009 3:13 pm

Günlük,ayarladığımız sinemada Recep İvedik 2'ye gitmeyi düşünüyorduk.Ama saat 22.00'da olduğundan vazgeçtik.Gelinlerin Savaşına gitmeyi düşünüyoruz Romantik komedi kopss kRox
Bugün okuldayken çok yağmur yağdı.Ve benim gözlerim Mehmet'i arıyordu,söylemem gereken şeyler vardı ama yağmur yüzünden saçlarımın durumu berbattı :baci: Aylin de zaten sinemaya gelmeleri için onlara birşey söylemedi M15 Cesaretini toplayacak"mış" Angryhit
Bugün okulda beden öğretmeninden iyi bir fırça yedik Oyssx
Ulan 2 gündür de birileriyle ladese giriyorum ve kazanıyorum Ponpon
Ödevlerimi de hergün birine veriyorum Laught
Yarın büyük gün,sinemaya gidicez grup listesi:
*Ben
*AyLin Bee (Hala kızgınım ona Mehmet'e sinema işini söylemedi Bee )
*Ozan (Biz ona sınıf gecesinden beri keçi derizz Zuah )
*İrem (Egomanyak Laught )
*Oktay (Ulan her taşın altından bu çıkıyor SpiteFuL )
*Baran (Karaçocuk Sinsi )
Bu aralar İrem(başka bir irem)'i çok özlüyorum.. 294
Şimdi bilgisayar vakti bebişim b
yeee! janım
hayLié*
hayLié*
Acemi Rocker
Acemi Rocker

Kadın
LakaP : eyLüL
Uyarı :

Aktiflik Puanı :

http://www.hayleywilliamstr.tk

Mesaj tarafından Chaz C.tesi Şub. 14, 2009 6:35 pm

2 gün önce~
Okul 3dersti.Direk eve gelir gelmez PElin'den Gökhan'ın msnini aldım sonra o sınav için çıktı ben kaldım o da girince Gökhan abiyi kandırdık tabi domates olduk.Kendimizi başka kişilerle tanıtmıştık.Okulunu öğrendikten sonra da kendimizi arkadaş gibi gösterdik sonra da "Aaaa onlar da senin okulunda" dedik gerçek kişiliklerimizi konuşmaya soktuk Big Grin.2 kişi birden oynamak zorunda kaldık belirli süre Big Grin.Sonra diğer kişilikleri çıkardık konuşmadan Big Grin.Gökhan abi PElin ve ben kaldık Big Grin.İşte konuştuk bayağı bir Big Grin.Bizden fotograf istedi ben "Telefonumdan atmadım" daha deyince de "Sorun yok yarın görüşücez nası olsa" dedi.Sonra kapattı.Bende lamba sorununda çanta hazırlamak zorunda kaldım.Sonra direk yattım xD.

Chaz
Chaz
!! Broken !!
!! Broken !!

Kadın
Terazi Domuz
Uyarı :

Aktiflik Puanı :

Ruh Hali : GünLük - Sayfa 2 Mutlu10

Mesaj tarafından Dream C.tesi Şub. 14, 2009 11:35 pm

Sinem iyi ki hemen lafa atladım.Laughing Yoksa msnleri nasıl verecektik.Ama bunun da hep işi oluyor.Neyse bende yazacağım.
Günlük

Bugün dershaneye gittim.Yağmur vardı.Giderken yağmuru seyrettim.Çok hoştu.Derslerimizi işledik.Geri dönerken İremle sohbet ettik.Gelirken bütün sevgililerin birbirine gül verdiklerini gördüm.El ele tutuştuklarını gördüm.''Ne güzel'' diye içimden geçirdim.Eve geldiğimde misafirler vardı.Erkek çocuğu da vardı.Ben karınmı doyuracaktım çocuk peşimden geldi.Onada koydum aslında yemiş ama illaki benle oturacak.Neyse hadi yedik ama dökmeye başladı bende öyle şeyi sevmediğim için hemen çocuğun döktüklerini temizledim.Çizgi Film seyrettik.Sonra ben bilgisayara girdim çocuk benim kitapları karıştırmaya kalkı.Ben kızdım.Fülütümü istedi.''Yok fülüt mülüt otur oturduğun yeder be'' dedim.Sonra gittiler.Ayberk'e laf söyledim msn'de.Morelimi bozdu ağladım.Annemle atıştık biraz.1hafta ceza koydu.Ben malesef 1 hafta biligisayarı açamayacağım.crying Bugün zehir gibiydi.
Dream
Dream
EmekLi
EmekLi

Kadın
Ikizler Domuz
Uyarı :

Aktiflik Puanı :

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics