● яσ¢κeя   τeam ●
Merhaba misafir!Foruma hoşgeldiniz.Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın ya da kayıt olun.

Join the forum, it's quick and easy

● яσ¢κeя   τeam ●
Merhaba misafir!Foruma hoşgeldiniz.Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın ya da kayıt olun.
● яσ¢κeя   τeam ●
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Linkin Park 'Bir ton malzememiz var'

2 posters

(: Linkin Park 'Bir ton malzememiz var'

Mesaj tarafından PurpLe* Paz Kas. 09, 2008 3:45 pm

Sinan, sana özel Razz

Linkin Park Los Angeles’ta Stüdyoya Girdi.: “Bir ton malzememiz var”

Mike Shinoda her zaman önemli şeyler için zaman yaratır. Linkin Park’ın rapperı-şarkı yazarı- yapımcısı yeni şarkıların taslağını yapmaya başladı bile, ve son hafta Los Angeles’ya kayda başladılar. “Son albümümüzden beri şarkı sözü yazmayı bırakmadım,” dedi Shinoda. “Birçok malzemem var ve diğer üyelerinde aklında birkaç fikir olduğunu biliyorum. Eğlenceli olacak.”

Yeni stüdyo albümünün 2009’da çıkması bekleniyor. Ama 25 Kasım’da, Linkin Park ‘Road To Revolution’ adında yeni bir canlı performans CD/DVD’si çıkaracak. Shinoda, Cypress Hill için bir şarkının yapımcılığını üstlendiğini onayladı, ama bulunduğu başka bir proje daha vardı: ‘Barack Your World’ adında gizemli bir online müzik videosu.

Batı Hollywood’da birçok sakal ve tuna balıklı tabaklar dolu bir otel odasında otururken, Shinoda, baterist Rob Bourdon’un gelip, uzun saçlı-metalci el kuklalarının kullanıldığı, politik ve cinsel imaların bulunduğu (“Bebeğim eğer benim Irak’ım olsaydın, seni asla çekip çıkarmazdım eğer neyi kastettiğimi bilseydin” ve “Bana yalan söyleme, butlarının arasında koca bir yıkım silahın var!”) bu video hakkında konuşmasını bekliyordu.

Barack Your World’ü açıklayabilir misin?
Mike Shinoda: [Kahkahalar atar] Buna dair bir ilişkiyi ne onaylayabilirim ve reddedebilirim, buna karşın bence bu çok komik. Şunu söyleyeceğim: Mark adında bir arkadaşım var [Wakefield, bir zamanlar eski Linkin Park olan Xero’nın solisti], ve biz 12 yaşından beri arkadaşız. Gruba beraber başladık. Lisedeyken haftasonları şaka şarkıları yapardık. Bunu sadece eğlence için yapardık. Bu dedikodu (Barack Your World) gerçek olmadığı sürece, bu bizim yaptığımız şeydi.

Minutes to Midnight’ın “Hands Held High”ı savaşlarla iligli bir şarkı ve yeni DVD’de de yer alıyor.
Bu şarkıyı setliste koyduk ve sonradan çıkardık. Çünkü korosunda 10 kişi şarkı söylüyordu ve canlı performanslarda asla tam olarak doğru söyleyemedik. Ama Milton Keynes konseri sırasında, kalabalığın önünde ‘Hands Held High’ı çalın’ yazılı bir tabelası olan bir fan vardı. Hazır olmadığımız için onu çalamayacağımızı düşündüm. Ama ona ilk yarısını söyleyebilirdim. İlk yarısını acapella olarak söyledim. Aslında, bu versiyonu setliste ekledik, bu sayede çocuğun tabelası yılın geri kalanı için doğal olarak değişmiş oldu. Gerçekten çok hoştu. Şarkının anlamına gelirsek: Bir politikamız var fakat şarkının anlamına gelince bundan çok bahsetmek istemiyoruz. Herkezin şarkıdan çıkardığı izlenime saygı duyuyoruz. Şarkının anlamıyla ilgili çok gizem olduğunu düşünmüyorum.
Rob Bourdon: Minutes To Midnight’taki birçok şarkı sözünün kışkırtıcı olduğunu düşünüyorum, ve Hands Held High gibi bir şarkı dinlediğinde elinde olmadan düşünmeye başlıyorsun. İnsanları düşünmeye ve etrafında olup biteni görmesine yüreklendirmek çok iyi.

Yeni albümün daha ilk safhalarındamısınız?
Shinoda: Çok erken safhalardayız şuan. Nasıl bir şey olacağını bilmiyorum. Şu noktada küçük gruplar halinde birçok demo yapıyoruz. Herkes ortaya birkaç fikir atıyor. Şu noktada, ben yapımcıyım. Tek yapımcının ben olacağını düşünmüyorum. Sanırım başka birini daha işe alacağız.

Bu kişi daha önce çalıştığınız biri gibi, yani Rick Rubin gibi biri mi olacak?
Shinoda: Şuana kadar daha bunun hakkında konuşmadık. Rick harikaydı. Galiba gelecekte onunla tekrar çalışacağız, ama bu albümde olur mu bilmem. Şu noktada, kendimize yetiyoruz. Şuan bütün albümle kendimiz ilgileniyoruz.

Bu sizin için daha hızlı bir dönüş olacak mı?
Shinoda: Evet. Bu yazmakta olduğumuz şeyler birazcık daha meydan okuyucu, şarkı sözü yazmak ve melodi yaratmakta olduğumuz bu süreçte birazcık daha deneysel. Birkez daha harekete geçtik bazı yerleri düzeltilebilir ve biraz daha samimi olabilir. Şuan yaptıklarımızdan bazıları biraz çılgınca.
Bourdon: Eğer albüm 2009’da çıkarsa çok iyi yapmış olacağız.
Shinoda: Bu yeni alcüm son albüm kadar çok vakit almayacak.

Son albümde daha az rap vardı. Şimdi ne olacak?

Shinoda: Bu albüm için 150 demo yazdık. Eğer 12 farklı şarkı seçseydin, içinde bir ton rap dolu şarkı olurdu. Bu bizim bir süreç sonunda nasıl bir şey yapmak istediğimize bağlı. Minutes To Midnight için yaptığımız son şarkı kümesini kullanmadık ama gelecekte bir albüm için kullanabiliriz. Güzel haber elimizde birçok malzemenin olması.
PurpLe*
PurpLe*
EmekLi
EmekLi

Kadın
Yengeç Domuz
LakaP : Sinem'cik.
Uyarı :
Linkin Park  'Bir ton malzememiz var' Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Linkin Park  'Bir ton malzememiz var' Right_bar_bleue

Aktiflik Puanı :
Linkin Park  'Bir ton malzememiz var' Left_bar_bleue14 / 10014 / 100Linkin Park  'Bir ton malzememiz var' Right_bar_bleue

Ruh Hali : Linkin Park  'Bir ton malzememiz var' Images12

https://rockerteam.yetkin-forum.com

(: Geri: Linkin Park 'Bir ton malzememiz var'

Mesaj tarafından Chaz Paz Kas. 09, 2008 3:48 pm

Eyvah ki ne eyvah Razz

Sinan yandın lan haha

Yemin ediyorum bu kız sana 1 yıl boyunca senden daha hızlı çeviriciyim, senden daha hızlıyım diye hava atar haha

Yazık vaLLa Big Grin

Bourdon^^^m konuşurmuş röportajda anem kopss

Teşekkürler Sinem :Y

Chaz
Chaz
!! Broken !!
!! Broken !!

Kadın
Terazi Domuz
Uyarı :
Linkin Park  'Bir ton malzememiz var' Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Linkin Park  'Bir ton malzememiz var' Right_bar_bleue

Aktiflik Puanı :
Linkin Park  'Bir ton malzememiz var' Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Linkin Park  'Bir ton malzememiz var' Right_bar_bleue

Ruh Hali : Linkin Park  'Bir ton malzememiz var' Mutlu10

Mesaj tarafından PurpLe* Paz Kas. 09, 2008 3:54 pm

ahahahahaha xD

Kabul et Sinan yaşLısın haha
PurpLe*
PurpLe*
EmekLi
EmekLi

Kadın
Yengeç Domuz
Uyarı :

Aktiflik Puanı :
Linkin Park  'Bir ton malzememiz var' Left_bar_bleue14 / 10014 / 100Linkin Park  'Bir ton malzememiz var' Right_bar_bleue

Mesaj tarafından Chaz Paz Kas. 09, 2008 3:56 pm

PurpLe* demiş ki:
ahahahahaha xD

Ne oluyoruz lan Hih

Geçen gün canım Sinan'ım diyordun ama hiç yakıştıramadım Hih

Lan cicim ayları seni tatile götürdükten sonra bitti mi ? Hih

Bak şimdi içim sıkıldı Hih

Bana sulanan kimse yok Hih
Chaz
Chaz
!! Broken !!
!! Broken !!

Kadın
Terazi Domuz
Uyarı :

Aktiflik Puanı :
Linkin Park  'Bir ton malzememiz var' Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Linkin Park  'Bir ton malzememiz var' Right_bar_bleue

Mesaj tarafından PurpLe* Paz Kas. 09, 2008 3:58 pm

Mrs. Bennington demiş ki:
PurpLe* demiş ki:
ahahahahaha xD

Ne oluyoruz lan Hih

Geçen gün canım Sinan'ım diyordun ama hiç yakıştıramadım Hih

Lan cicim ayları seni tatile götürdükten sonra bitti mi ? Hih

Bak şimdi içim sıkıldı Hih

Bana sulanan kimse yok Hih

Ciciiiiiim SpiteFuL

aşkııııım DrooL20

yavruuuuuum :appalause4:

tatile bir daha götür beni Laught

Ben birşey yapmadım anne Whistling
PurpLe*
PurpLe*
EmekLi
EmekLi

Kadın
Yengeç Domuz
Uyarı :

Aktiflik Puanı :

Mesaj tarafından Chaz Paz Kas. 09, 2008 4:03 pm

Öp ananın elini Hih
Chaz
Chaz
!! Broken !!
!! Broken !!

Kadın
Terazi Domuz
Uyarı :

Aktiflik Puanı :

- Similar topics