● яσ¢κeя   τeam ●
Merhaba misafir!Foruma hoşgeldiniz.Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın ya da kayıt olun.

Join the forum, it's quick and easy

● яσ¢κeя   τeam ●
Merhaba misafir!Foruma hoşgeldiniz.Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın ya da kayıt olun.
● яσ¢κeя   τeam ●
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avril kötü örnek mi ?

5 posters

Roll Eyes Avril kötü örnek mi ?

Mesaj tarafından hayLié* Çarş. Şub. 11, 2009 6:09 pm

Aslında Avril severim ..
Sadece bazı yönlerini sevmiyorum..
Böyle söylentiler çıkmıştı .. Avril kötü örnek diye ..

Avril Lavigne kötü örnek seçildi
16 yaşında okulu bırakan Avril Lavigne, bugünlerde "zekası"yla ilgili haberlerle boğuşuyor."Kanadalı olan Lavigne, Kanada'da verdiği konserde coğrafya bilgisi eksikliği ile yüz kızarttı" bu haberlere bir örnek.

Habere göre, "ülkesinde" verdiği konserde "Seni seviyorum Montreal, evde olmak çok güzel, burada Ontario, Kanada'da" diyor. Oysa Montreal, Quebec'te bir şehir. 23 yaşındaki şarkıcının, İngiliz Q dergisinin röportajında söyledikleri de bir çok kişiyi şaşırttı.

"24 milyon albüm satmak beni çok etkilemedi, ama birşeyleri değiştirdi. Artık bir odaya girdiğimde herkes kafasını çeviriyor, sadece, rahatsız edilmeyeceğimi bildiğim belirli restoranlarda yemek yiyebiliyorum. Ama sorun değil, ben zaten bunu yapmak için doğdum.""Kelly Clarkson güzel ve etkileyici bir sese sahip, ama benim daha sağlam bir imajım var. Ben "sert"im, görünüşüm genç kızların kopyalamak isteyebileceği gibi ve sesim de özel. Kolayca gözardı edilmemek güzel, ve ben öyleyim.""Kasırga 'şey'i olunca, dolabıma gittim, oradan altı kutu doldurdum ve asistanima 'Bunu Katrina'ya götür' dedim. Zaten "çalışan"larıma da birşeyler veririm, özellikle çok para kazanmıyorlarsa" "İnsanlar beni seviyor ve nefret ediyor, ama ben kendi halimden memnunum ve önemli olan bu. Eğer beni sevmiyorsanız, kaybeden sizsiniz, ben değilim" Bütün bu demeçlerin yanı sıra, Lavigne'in imza isteyen kimi hayranlarına ve paparazzilere "tükürdüğü" gerçeği de, hakkındaki iddiaları körüklüyor...
arkadaşlar bu haber mynet de görülmüş ve ben alıntı yaptım başka bir siteden ama ben bu habere inanmıyorum yaa avrilin tükürme meselesine gelince avril rahat bir kız hani böyle cool takılıyor o yüzden paparazi ya da hayranlarına tükürmüş olabilir ama bence kesinlikle şaka yolludur yani ciddi bir sebepten dolayı tükürmemiştir
beni sevmiyorsanız sevmeyin kaybeden siz olursunuz demesi de bence çok doğru ayrıca daha başka ne diyebilir ki?? zorla beni sevin diyecek bir kız değil o zaten kendisi de beni sevmezseniz sevmeyin demiş
kasırga meselesini anlamadım gerçekten
kelly clarkson ile ilgiliyse şu imaj meselesi gerçek olanları ne değiştirebilir ki gerçekten avril çıktığından bu yana bütün genç kızlar onun giyimini sesini saçını kısaca herşeyini kopyalıyor ve bu değişmez bir gerçek bunu demesi de doğal çünkü ispatlanabilir ve yaşaanan güncel bir olay bence avril burda hiçbir kendini övme çabasına girmemiş
24 albüm satmasının onda birşey değiştirmediğini söylüyor bu onun alçakgönüllü olduğunu gösterir tabi ki rahatsız edilmeyeceim restoranlarda yemek yiyorum diyor yani bu ünlü olduğum bir gerçek bu beni değiştirmedi ama yaşam tarzımda birkaç ufak değişiklik oldu diyorcoğrafya bilgisiyse insanlık hali olamaz mı?? yani avrilin şu anda uğraştığı iş coğrafya değil birçok tur ve konsere katılıyor şarkı kaydediyor albüm hazırlıyor yani çok yoğun hangimiz bu kadar yoğunluğun içinde en basit şeyleri bile unutmuyoruz?? ayrıca yurtdışına bakacaağımıza kendi ülkemizdeki sanatçıların rezilliğini görelim daha cumhuriyetin ilan edildiği tarihi bilmeyenler var!! bunun yoğunlukla bir ilgisi yok çünkü o kişiler tamamen reyting yapmaya uğraşan magazinlerde boy gösteren kişiler!!!

Avril'ın pantolonu düşmüş ve herkes büyük bir tepki göstererek kameraya poz verdiğini söylemiş.
X
Ve bir başka resim..
Avril kötü örnek mi ? Aaneeeoh4
Gazetecilere yaptığı söyleniyor..
Avril kötü örnek mi ? 002cc0nv2.th
Avril kötü örnek mi ? 039kd1
Avril kötü örnek mi ? Avrillavigne1nw9
Avril kötü örnek mi ? Bykkdv5
Resimlerde kötü içerikler olduğun için özür dilerim yorumlarınızı almak istedim..
hayLié*
hayLié*
Acemi Rocker
Acemi Rocker

Kadın
LakaP : eyLüL
Uyarı :
Avril kötü örnek mi ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Avril kötü örnek mi ? Right_bar_bleue

Aktiflik Puanı :
Avril kötü örnek mi ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Avril kötü örnek mi ? Right_bar_bleue

http://www.hayleywilliamstr.tk

Roll Eyes Geri: Avril kötü örnek mi ?

Mesaj tarafından Chaz Çarş. Şub. 18, 2009 11:40 am

Tamam haber vermek istemişsin ama 1. fotograf sitemize uygun olmaz canım Peky
Düzenledim. Peky Herneyse..Zaten Avril sevmiyorum.Müzikleri hoşuma gidiyordu ama sıkmaya başladı ne biliyim Big Grin
Yinede teşekkürler =)
Chaz
Chaz
!! Broken !!
!! Broken !!

Kadın
Terazi Domuz
Uyarı :

Aktiflik Puanı :
Avril kötü örnek mi ? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Avril kötü örnek mi ? Right_bar_bleue

Ruh Hali : Avril kötü örnek mi ? Mutlu10

Mesaj tarafından hayLié* Perş. Şub. 19, 2009 9:08 pm

Tamam o zaman zaten söylemiştim..Artık bende Avril'i eskisi kadar sevmiyorum.Önceden tam bir rocker'dı şimdi prenses hanım oldu gibime geliyor .. :S
hayLié*
hayLié*
Acemi Rocker
Acemi Rocker

Kadın
LakaP : eyLüL
Uyarı :

Aktiflik Puanı :

http://www.hayleywilliamstr.tk

Mesaj tarafından Direct Maniac Salı Şub. 24, 2009 11:47 pm

Avril'i hiç dinlemedim ama böyle çok pozunu gördüm dinlemememin sebebi bu zaten Big Grin
Direct Maniac
Acemi Rocker
Acemi Rocker

Erkek
Uyarı :

Aktiflik Puanı :
Avril kötü örnek mi ? Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Avril kötü örnek mi ? Right_bar_bleue

Ruh Hali : Avril kötü örnek mi ? Dusunc10

Mesaj tarafından lovesickmelody C.tesi Şub. 28, 2009 12:25 pm

Eh işte Avril'dan da bu beklenir.Heç beğenmedim Big Grin Hiç şaşırmadım açıkçası.Çünkü biliyordum xD
lovesickmelody
lovesickmelody
EmekLi
EmekLi

Kadın
Akrep Domuz
LakaP : Melice - Alish
Uyarı :

Aktiflik Puanı :
Avril kötü örnek mi ? Left_bar_bleue15 / 10015 / 100Avril kötü örnek mi ? Right_bar_bleue

Mesaj tarafından RockeR* Çarş. Mart 18, 2009 7:57 pm

Biliyordum.Anti-Avril'ciler yazmasın baştan söyliyim ondan sonra burayı da başka birşey6e benzetmeyin.
Herne kadar avril sevmesenizde saygılı olun. Wink
Teşekkürler.
RockeR*
RockeR*
Rocker Team Admin
Rocker Team Admin

Erkek
LakaP : Rocker ☻
Uyarı :

Aktiflik Puanı :
Avril kötü örnek mi ? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Avril kötü örnek mi ? Right_bar_bleue

https://rockerteam.yetkin-forum.com/

- Similar topics