● яσ¢κeя   τeam ●
Merhaba misafir!Foruma hoşgeldiniz.Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın ya da kayıt olun.

Join the forum, it's quick and easy

● яσ¢κeя   τeam ●
Merhaba misafir!Foruma hoşgeldiniz.Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın ya da kayıt olun.
● яσ¢κeя   τeam ●
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Britanya'nın Yeni Gözdesi

(: Britanya'nın Yeni Gözdesi

Mesaj tarafından Dream Paz Nis. 12, 2009 5:22 pm

Coldplay'e geçtiğimiz sayıdaki Brit derlemesinde yer vermiş, çok başarılı olduklarını da yineleyip durmuştum. Bir de röportaj ayarlayınca keyfime diyecek kalmadı. Gerçekten de haklıymışım, Coldplay tahmin ettiğim gibi elli yüzü düzgün, kibar ve mütevazı bir toplulukmuş.

Üniversitede tanıştığınızı biliyorum, hepiniz ciddi eğitimler almaktaydınız, antropoloji, tarih, matematik gibi. Peki böyle bir dönemde bir grup kurma ve müzik yapma fikri nasıl oluştu?
Okulda tanıştık ve Coldplay'i oluşturduk. Böylece neden üniversitede eğitimi almak istediğimiz konusuna da bir açıklık getirebilirim. İşin gerçeği bu, bir müzik grubu kurmak ve bu grubu oluşturacak en doğru insanlarla tanışabilmek için koleje girdiğimizi söyleyebilirim. Hepimiz küçük yaşlardan beri enstrüman çalıyoruz zaten. Tabii koleje sırf bu yüzden girdiğimiz fikri saçma geliyor insana. Bu öncelikli amaçtı belki de ama eğitim de almak istiyorduk elbette, şuna yarı yarıya diyelim.
Sizi diğer Brit topluluklarından ayıran bir tavrınız olduğunu düşünüyorum. Bilindik rock star havaları sergilemek yerine son derece sağlıklı ve mutlu, tabir yerindeyse 'kibar' bir tavır sergiliyorsunuz, yanılıyor muyum?
Hayır doğru bir gözlem diyebilirim. Her insanın ya da konumuzla alakalı olarak rock yıldızlarının olduğu kadar bizim de problemlerimiz ya da kaygılarımız var doğal olarak. Ama bunlar kimsenin bilmesi gereken şeyler değiller, ya da gözler önüne serilmesi gereken şeyler... Triplere girmek ya da ne bileyim uyuşturucu kullanımı ile gündemde kalmak ve bir yandan da müzik yapıyor olmak bize ters geliyor. Uyuşturucu kullanıyor olabilirim, kafayı da yemiş olabilirim ama tüm bunları dışarıya göstermem gerekmez. Yaptığımız müzik üzerinde konuşulması, ilgilenilen olayın bu olması bize daha doğru geliyor, o yüzden tavrımız diğer gruplardan daha farklı algılanıyor olabilir.
Blue Jean - 14 Ağustos 2008
Dream
Dream
EmekLi
EmekLi

Kadın
Ikizler Domuz
LakaP : Rockergirl...Emir Kulu,süslü xD
Uyarı :
Britanya'nın Yeni Gözdesi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Britanya'nın Yeni Gözdesi Right_bar_bleue

Aktiflik Puanı :
Britanya'nın Yeni Gözdesi Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Britanya'nın Yeni Gözdesi Right_bar_bleue

Ruh Hali : Britanya'nın Yeni Gözdesi Asik10

http://www.rockerteam.yetkin-forum.com

- Similar topics